Biuro Rachunkowe OMEGA Dorota Małaszkiewicz

image Bądź z nami:

Nasze promocje

Dla Firm rozpoczynających działalność gospodarczą proponujemy  przez okres trzech  miesięcy bonifikatę w wysokości 20% ustalonej ceny za usługę.

"NOWY KLIENT” przez „INTERNET"

Oferta dla nowych klientów prowadzących już działalność gospodarczą, którzy podpiszą umowę z naszym biurem rachunkowym i zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową, oferujemy 3 miesiące z rabatem w wysokości 20%.

"POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM"

Oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów, za KAŻDEGO klienta, któremu PAŃSTWO polecą nasze biuro rachunkowe i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę, dostaną Państwo od nas 1 miesiąc obsługi za 50% ustalonej ceny !!!  Doceniamy zaufanie jakie okazują Państwo, przekazując księgowość w nasze ręce oraz polecając nas innym.

"TWOJA NOWA FIRMA"

Bezpłatnie pomożemy w założeniu własnej firmy. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług może liczyć na pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej: CEIDG, ZUS, US. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty i pomożemy złożyć  w odpowiednich urzędach. Doradzimy jaką wybrać formę opodatkowania. Otrzymasz również przez 3 m-ce rabat w wysokości 20% ceny